"טעם אמתי ולא מלאכותי, כל מי שהגיע השתגע מהיופי והאסטטיות וכמה שזה גם טעים"
פטיפורים משוקולד ומקרונים של מירל-MIREL
משפחת ביטון.חדרה -בר מצווה
"אני לא יודעת להכין לבד דברים כאלה, מצאתי מישהי שעושה שוקולדים וקינוחים מדהימים ביופיים ואסתטיים מאוד. טעימים ומשובחים בטעם. ובעיקר הכל בכשרות מהודרת עד לפרטים הכי קטנים. הכל היגיע לאירוע בזמן ובשלמות בדיוק לפי התוכנית. היה תענוג לעבוד עם מרים"
אירועים ופטיפורים של מירל MIREL
מירב שוקרון .פ"ת -בר סיום באולמי Avenue ב-City Airport
"value for money" פה גבוה מאוד. אתה מקבל מוצר עם טעם אסתטיקה ומראה ברמה שלא הכרת. כל זה עם שרות מושלם שתקבל עד הפרט האחרון"
פטיפור ממותג עם לוגו לבר מצוה של מירל-MIREL
יהודה קרל. גבעת שמואל
"פתרון טוב למי שמחפש להעניק משהו מקורי אישי וטעים. כל מי שנתתי לו פטיפורים של MIREL התלהב ונהנה מאוד מהמתנה!"
מארזי מתנה יוקרתיים של MIREL מירל תכשיטי שוקולד וקונדטוריית בוטיק
יעל וינר .פ"ת
"הבר ש"עשה לנו את האירוע " כבר פעמיים!!! אחרי שהזמנתי בר לאירוע הראשון- אין מצב שלא להזמין לאירועים הבאים.... הטעם- מעדן, המראה- מלכותי והמחמאות- לא נגמרות... כולם זוכרים את האירוע ולו רק בזכות הבר. אין ספק שmirel יהיה חלק מהאירועים הבאים שלי בעז"ה! תודה ענקית."
בר מתוקים לשמחה של מירל MIREL שוקולד וקונדטוריית בוטיק
חוה פולנאור, מודיעין.
למרים היקרה אני רוצה להגיד לך כמה מילות תודה תודה על כל הידע שרכשתי בסדנא. על מתכונים מוצלחים וטעימים באמת. על הסברים ברורים ומעשיים ועל החשק לאפיה ולעשי'ה מרובה. בזכותך אזרתי אומץ להעמיד בר שלם לבר מצווה בקהילה. עם שלל מתכונייך המופלאים והטעימים. אני מקווה שבע"ה נפגש בסדנאות הקרובות. על אף המרחק האדיר שנסענו עד אליך (מהדרום) היה שווה כל רגע, מאמץ וטרחה. ממליצה בחום.
קינוחי בוטיק של מירל שוקולד וקונדטוריית בוטיק MIREL
ב. מהדרום.
כבר המון זמן שאני כל כך רוצה להבין איך אפשר להפוך את כול הפטיפורים והעוגות שרואים רק בתמונות למציאות..והעומס הלא נגמר מצא אותי ממשיכה רק לחלום על זה.. ואז הגיעה הסדנא של מרים.בול בזמן.סנדא מדהימה...הכל מוגש בצורה מתוכננת לפרטי פרטים.. מרים מסבירה ומדגימה הכול כמו שרק היא יודעת,ולא משאירה אותך עם אף שאלה.. והכי חשוב--זמינה לכול השאלות הרבה אחרי שהסדנא נגמרה.... פשוט חוויה ששווה להרוויח!!חלום שאפשר להגשים..
קינוחי בוטיק של מירל שוקולד וקונדטוריית בוטיק MIREL
רבקה שמשי,שדרות